HISTORIEK

De firma On Time werd opgericht in 1997 door Lieven Verhiest en Tony Termote.


Aanvankelijk was het dienstenpakket beperkt tot Express Service. In het jaar 2000 zag de ‘Daily Service’ het levenslicht en algauw was het depot in Harelbeke te klein. In Kortrijk werd een terrein aangekocht en een nieuw pand opgetrokken.


In juni 2007 uitbreiding van de activiteiten met warehousing in ons beveiligd magazijn te Bertem.


In 2014 werd het magazijn te Bertem ingeruild voor een eigen beveiligd pand te Rotselaar.


In 2016 diende On Time Sprinter Service helaas afscheid te nemen van Tony als zaakvoerder omwille van gezondheidsredenen.
Koen en Andries namen hierop de beslissing om in te stappen in On Time Sprinter Service en werden zo bestuurder en vennoot.
Wij willen langs deze weg nogmaals Tony bedanken voor de jarenlange grenzeloze inzet voor On Time Sprinter Service !!

PRIVACYBELEID

Wij geven of verkopen geen vertrouwelijke of persoonlijke informatie over onze klanten aan derden.

Deze vertrouwelijke gegevens worden afdoende beschermd tegen diefstal, ongeoorloofde toegang of gebruik van binnen en buiten het bedrijf.

ONS TEAM

lieven

Lieven Verhiest

Gedelegeerd Bestuurder

lieven@ontime.be
andries

Andries Carette

Bestuurder/Vennoot & Commercieel Verantwoordelijke

andries@ontime.be
koen

Koen Walschap

Bestuurder/Vennoot & Operationeel Verantwoordelijke

koen@ontime.be
hilde

Hilde Soenen

Klantendienst / Dispatcher Express

hilde@ontime.be
annelies

Annelies Claerbout

Klantendienst / Boekhouding

annelies@ontime.be
davigno

Davigno Devlieger

Hoofd Planning

davigno@ontime.be
davine

Davine Lagrenez

Klantendienst / Planning

davine@ontime.be
nieuw

Uw naam hier?

Contacteer ons voor een sollicitatie:

info@ontime.be

70+ Chauffeurs over heel België, dagelijks ingezet om al uw leveringen zo vlot mogelijk uit te voeren.

Door gebruik te maken van deze website veklaart u zich akkoord met onze privacyverklaring en onze algemene voorwaarden.